fbpx
0
  • Košík je prázdný.

Jsme tým mladých lidí, který vždy věřil v nemožné.

Každý z nás má nějaké sny. Mnozí se uspokojí s tím, že na své sny nikdy nedosáhnou. My jsme tomu nikdy nepodlehli. Ze zkušenosti jsme si sami prošli posměchy, negativními reakcemi, že nedosáhneme svých stanovených cílů, avšak my se nikdy nenechali odradit .

Všichni, kteří stojí za touto knihou, si už splnili pár svých snů a tím jsme utlumili negativní názory jiných. Byla to složitá cesta, četli jsme několik knížek, viděli desítky videí a filmů o motivaci nebo vzdělávání. Nad vším jsme strávili stovky hodin, abychom přišli na to, že je vše tak jednoduché. Stačí si uvědomit jen pár základních věcí.

V životě je důležité opírat se o své úspěchy nebo věci, na které jsme pyšní. Také to, že ti nejbližší jsou s námi v těch nejtěžších chvílích neustále. Naučili jsme se pracovat s časem, jak vzdorovat svým zlozvykům či negativním vlastnostem a hlavně to, že ve své sny musíme věřit bez ohledu na cokoliv.

Připomínáme si každý den, proč tak tvrdě pracujeme a za čím směřujeme. Proto nás napadla myšlenka vytvořit Knihu snů. Jeden z rozdílů oproti jiným motivačním knihám je fakt, že neobsahuje dlouhé texty, které četbou zaberou stovky hodin. Nezatíží Vás žádné zbytečné a nudné citáty. Vy sami jste autorem vaši knihy.

Kniha snů Vám pouze ukáže směr a pomůže se soustředit na to nejdůležitější, na sebe sama a Vaše sny … a tím to všechno začíná!

Od tvůrců LoveBoxu

www.lovebox.cz

 

Sdílet na: